Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[05-11-2012] Owoce z sadu

Owoce z sadu

Tegoroczna jesień obfitowała w owoce, których nie brakowało także w przyszkolnym sadzie  w Jastrzębnikach. Rosną tam min. stare jabłonie, które od wielu lat raczą swoimi wspaniałymi smakami dzieci z naszej szkoły.

Dzięki temu od pierwszych dni września do listopada każdy ma szansę na skosztowanie świeżego jabłka prosto z drzewa. W tym roku postanowiliśmy ponadto zrobić zapasy. Z pomocą pospieszyli nam rodzice naszych uczniów, którzy zerwali owoce, za co im bardzo dziękujemy! Pełne skrzynki jabłek  zgromadzone w szkolnej piwnicy wyglądają naprawdę imponująco. W ten sposób codzienna porcja witamin trafi do wszystkich naszych uczniów przez kolejne dwa miesiące. Z pewnością przyczyni się to do promowania zdrowych nawyków żywieniowych wśród naszych dzieci, które chętnie jedzą surowe owoce. Ponadto miały okazję przygotowywać  różne przetwory z jabłek: soki, sałatki, musy, wypiekać ciasta – oczywiście z jabłkami.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity