Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[27-10-2012] V Jesienny Rajd Nordic WalkingMiejsce
: Szkoła Podstawowa w Jastrzębnikach, koło Porażyna
(gmina Opalenica)

     27 października 2012 r. odbył się już piąty z kolei Rajd Nordic Walking, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Porażynie. W sobotnie popołudnie na starcie rajdu przy budynku szkolnym w Jastrzębnikach w odpowiedzi na zaproszenie, zjawiła się sześćdziesięcioosobowa grupa sympatyków „spacerów z kijkami”. Po krótkim powitaniu oraz rozgrzewce wszyscy wyruszyli pod przewodnictwem instruktora NW p. Karoliny Kostrzewskiej-Chróst w ośmiokilometrową trasę. Nad bezpieczeństwem uczestników rajdu czuwali strażacy OSP w Porażynie.

 

     Jesienna trasa rajdu wiodła pięknymi leśnymi duktami w pobliżu Jastrzębnik, którą uczestnicy pokonali z dużą przyjemnością, a następnie w dobrych humorach zameldowali się na mecie. Tam czekała na nich gorąca kawa i herbata oraz pyszny poczęstunek, przygotowane przez organizatorów, którzy zadbali także o wyjątkową atmosferę i niepowtarzalny klimat spotkania. Ponadto wśród uczestników rajdu zostały rozlosowane atrakcyjne nagrody-niespodzianki, min. kije do Nordic Walking.

    

     Rajd był okazją do wymiany doświadczeń i wrażeń dotyczących przygody z marszem nordyckim. Planowane kolejne wspólne rajdy, które stanowią atrakcyjną formę aktywnego wypoczynku w postaci ruchu na świeżym powietrzu i przyciągają coraz szerszą grupę swoich zwolenników w każdym wieku.

inf.: L. Jakubowska


Wpisowe
: 10 zł (w dniu rajdu)

sekretariat SP Porażyn: 61 44 77 228

instruktor NW: 600 552 744

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Porażynie zapraszają mieszkańców gminy Opalenica i okolic wraz z rodzinami.
REGULAMIN RAJDU NORDIC WALKING:Regulamin do pobrania
Co oferujemy
:
  • długość: ok. 8 km duktami leśnymi
  • instruktaż dla początkujących
  • wspaniała zabawa dla całej rodziny
  • poczęstunek
  • gry, zabawy, konkurencje na wesoło
  • losowanie atrakcyjnych nagród
  • losowanie głównej nagrody dla uczestników - do wygrania kije do Nordic Walking !
  • wspaniała zabawa dla całej rodziny

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity