Konkursy przedmiotowe

Pragniemy poinformować, że w dniach 23 listopada – do 30 listopada  nasi uczniowie z klas V-VI brali udział w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

Do etapu szkolnego z Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego przystąpiło czterech uczniów i dwóch z nich zakwalifikowało się do etapu rejonowego: Wiktoria Marciniak z klasy V i Nikodem Zgubiński z klasy VI.

Do etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu matematycznego przystąpiło 12 uczniów i nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.

Natomiast do etapu szkolnego Wojewódzkiego konkursu Przyrodniczego przystąpiło 11 uczniów i troje z nich zakwalifikowało się do rejonowego etapu tego konkursu: Wiktoria Marciniak z klasy V, oraz Ireneusz Stelmaszyk i Nikodem Zgubiński  z klasy VI.

Etap rejonowy już wkrótce – przed naszymi uczniami sporo pracy. Trzymamy za nich kciuki.