[20-12-2012] Jasełka

Także i na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia uczniowie naszej szkoły przygotowali tradycyjne Jasełka. Tego wyzwania podjęła się tym razem wychowawczyni klasy I, Pani Anna Sapor ze swoimi uczniami.

Dzieci pięknie wyuczyły się swoich ról i wraz z rodzicami przygotowali wspaniałe stroje. Pani Ania zadbała także o odpowiednią na tę okazję scenografię. Wszyscy rodzice, mieszkańcy i goście mogli podziwiać niecodzienne widowisko podczas licznych występów naszej grupy teatralnej: w Porażynie, w Jastrzębnikach, w Łęczycach, a także w kościele pw. Św. Józefa w Opalenicy. Wszędzie publiczność nagrodziła dzieci wielkimi brawami i słowami uznania, a słowa pięknych kolęd i pastorałek zawarte w Jasełkach towarzyszyły widzom jeszcze na długo po zakończeniu przedstawienia. Bardzo dziękujemy pani Ani Sapor, dzieciom z klasy I , a przede wszystkim ich rodzicom za pomoc w organizacji przedstawień.