Noc teatrów - relacja

W niedzielę, 2 czerwca 2013 r. nasi uczniowie wzięli udział w II Gminnych Spotkaniach Teatralnych zorganizowanych przez Ośrodek Kultury TAKLAMAKAN i SP w Opalenicy.

Na dużej scenie w plenerze wystąpili uczniowie z klasy I, II i III  i wykonali piosenki pt. „Maszeruje wiosna” i „Rodzinny walczyk”. Ponadto swoje umiejętności piosenkarskie zaprezentowali: Nikodem Zgubiński, Julka i Klaudia Buda oraz Rafał Słociński i Adrian Kucharski. Ich występy były po prostu profesjonalne i „szałowe”. Publiczność nagrodziła ich licznymi brawami. Wszyscy obecni: rodzice, nauczyciele i uczniowie – bardzo gorąco im dopingowali i byli dumni, że w naszej szkole mamy takich artystów.