Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[30-05-2012] Wycieczka do Poznania

Wycieczka do Poznania

W drugiej połowie maja 2012r. przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie naszej szkoły odbyli swoją pierwszą zorganizowaną wycieczkę.

Trzeba przyznać, że wszyscy spisali się na niej doskonale, a  dzięki temu program wyjazdu do Poznania mógł być zrealizowany w całości. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w Teatrze Animacji i obejrzenie spektaklu pt. „Szałaputki”. Dzieci miały okazję utrwalić sobie takie pojęcia jak: scena, widownia, aktor, scenografia, spektakl…  oraz zwiedzić teatr. Dużą atrakcją dla maluchów było zwiedzanie Starego Rynku, gdzie poznały legendę Poznańskich Koziołków, usłyszały hejnał i zobaczyły koziołki. W tak piękny, słoneczny dzień lody smakowały wszystkim wyśmienicie, a dobre humory nie opuszczały naszych milusińskich nawet na chwilę. W drodze powrotnej dzieci planowały już swoje kolejne wojaże.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity