Konkurs wiedzy religijnej

Jak co roku, uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w gminnych Dniach Kultury Chrześcijańskiej. Trzech uczniów: Patryk Sierant, Wiktoria Marciniak i Wiktoria Buda reprezentowali szkołę w Porażynie podczas Konkursu Wiedzy Religijnej, który odbył się w piątek, 23 listopada w opalenickim gimnazjum.

Zespół wokalny „ Promyki” na przeglądzie piosenki religijnej Sacrosong w kościele pw. Św. Mateusza zaśpiewał i zagrał na flażoletach dwie piosenki „ Przyjdź, Jezu Panie”, Idzie mój Pan”. Ponadto w szkole w Porażynie zorganizowano wystawę prac plastycznych. Panu Mateuszowi Hojanowi i pani Renacie Kasperek oraz wszystkim uczniom, którzy aktywnie zaangażowali się w te przedsięwzięcia – bardzo dziękujemy.