Prace remontowe

Przy budynku szkolnym w Jastrzębnikach powstał nowy płot, a stało się to dzięki ofiarnej pracy i dużemu zaangażowaniu rodziców. Stare ogrodzenie boiska szkolnego  ze względu na wieloletni okres użytkowania, wymagało już generalnego remontu. Dyrektor szkoły, Longina Jakubowska także i tym razem ma powód do radości ze współpracy z rodzicami swoich uczniów, którzy nie pierwszy raz pokazali, że zawsze można na nich liczyć oraz kieruje pod ich adresem serdeczne podziękowania  i wyrazy wdzięczności za okazaną życzliwość i pomoc.