Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[16-10-2012] Dzień Papieski

Dzień Papieski

Dnia 16 października bieżącego roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Papieża Jana Pawła II. Wszyscy nasi uczniowie zgromadzili się w budynku szkoły w Porażynie po to, aby wspólnie przeżyć ten wyjątkowy czas.

Dzięki przedstawionej prezentacji multimedialnej uczniowie mieli okazję do przypomnienia sobie najważniejszych wydarzeń z życia Karola Wojtyły. Szczególnie wzruszającym momentem okazał się krótki film przedstawiający ogłoszenie kardynała Wojtyły nowym Papieżem Janem Pawłem II. Po obejrzeniu prezentacji był czas na wspólną modlitwę i śpiew, który nie milkł także podczas przerwy śniadaniowej.

Następnie starsi uczniowie obejrzeli fragmenty filmu „Świadectwo”, młodsi natomiast film animowany pt: „Jan Paweł II - historia Papieża Polaka”. Zwieńczeniem Dnia Papieża Polaka była praca plastyczna i praca twórcza. Młodsi uczniowie zabrali się za kolorowanie, pozostali zaś układali piosenki i wiersze o Janie Pawle II. Ten dzień upłynął nam wszystkim w atmosferze radości i dumy z największego Polaka błogosławionego Jana Pawła II.  Na foto-relację z tego wydarzenia zapraszamy do naszej galerii.

 

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity