Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[16-10-2012] Pasowanie na Ucznia

Pasowanie na Ucznia

16 października 2012 r. w Szkole Podstawowej w Porażynie obchodzono Dzień Edukacji Narodowej . Na dorocznej akademii spotkali się uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi szkoły, a także rodzice i zaproszeni goście.

W tak szacownym gronie okolicznościowe życzenia, podziękowania, wzajemne uśmiechy – nabrały szczególnie uroczystego charakteru. Ten wyjątkowy dzień w roku w szkole w Porażynie jest tradycyjnie związany z pasowaniem pierwszoklasistów na uczniów. Z tej okazji najmłodsi uczniowie przedstawili przygotowany wspólnie z wychowawczynią Anna Sapor  - program artystyczny o swojej szkolnej przygodzie. Sprawił on wszystkim obecnym wiele radości i dostarczył niezapomnianych artystycznych wrażeń. Później nadszedł czas na ślubowanie pierwszoklasistów oraz uroczyste pasowanie. Po zakończeniu oficjalnych części programu wszyscy spędzili miło czas przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców, a rozmowom o wrażeniach  z przebiegu uroczystości nie było końca.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity