Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[15-06-2012] Wolontariat "Projektor"

Wolontariat Projektor

Zajęcia szkolne w piątek, 15 czerwca 2012 r. dla najmłodszych dzieci zostały zaplanowane  z udziałem przedstawicieli wolontariatu studenckiego „Projektor”. Tym razem bardzo oczekiwane przez dzieci spotkanie odbyło się pod tytułem: „ Wykorzystaj swój wolny czas w ciekawy sposób”.

Podzielone na grupy przedszkolaki i uczniowie bardzo aktywnie spędzili część dnia działając w różnorodnych zajęciach pod nazwą „ Gry i zabawy aktywizujące dla dzieci – jak dobrze wykorzystać podwórko i inne materiały dostępne w szkole i w domu?”, „Planszówkowy zawrót głowy, czyli co nieco o dzisiejszych grach w teorii i w praktyce – planszówki to nie tylko chińczyk i warcaby!”, „ Raz, dwa, trzy kuglarskie zabawy – nauka kręcenia talerzami, żonglowania, obsługi flower-sticków i innych przyborów związanych z cyrkiem”.

W taki oto atrakcyjny sposób podsunięto dzieciom pomysły do wesołej, ciekawej, ale przede wszystkim bezpiecznej i rozwijającej zabawy w czasie wolnym, którego już wkrótce podczas wakacyjnych dni z pewnością nie zabraknie.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity