Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

WIOSENNY RAJD NORDIC WALKING W PORAŻYNIE

22 kwietnia 2018 r., w niedzielne popołudnie przy Szkole Podstawowej w Porażynie na starcie Rajdu Nordic Walking stanęło ponad 80 osób w różnym wieku. Tuż po krótkiej rozgrzewce, piechurzy wyruszyli w siedmiokilometrową trasę wiodącą głównie wśród terenów leśnych w pobliżu Porażyna. Wiosenny marsz w gronie miłośników Nordic Walking umilały piękne widoki budzącej się do życia przyrody oraz ciepła i słoneczna pogoda. Nad bezpieczeństwem uczestników Rajdu czuwał zespół strażaków OSP w Porażynie. Na mecie Rajdu na wszystkich czekał poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje, o które zadbali organizatorzy. Nie zabrakło nagród i upominków dla uczestników Rajdu. Ponadto, dzięki współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, każdy mógł dokonać na miejscu pomiaru ciśnienia tętniczego, poziomu cukru we krwi oraz tlenku węgla w wydychanym powietrzu, a także zasięgnąć w tym względzie porad specjalistów. Bardzo mile i sympatycznie rajdowicze spędzali czas na wymianie doświadczeń i wrażeń przy wspólnym ognisku i biesiadzie. Szkoła Podstawowa w Porażynie bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w Rajdzie i zaprasza na kolejne spacery z kijkami NW wyznaczonymi trasami na terenie lasów w Porażynie.


   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity