Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Rekolekcje Wielkopostne 2018

W Szkole Podstawowej w Porażynie zakończyły się tegoroczne rekolekcje. Trzydniowe  zajęcia podporządkowane były tematowi: „ Moja droga do Nieba”. W tym czasie w szkole gościł ksiądz Tomasz Milo, który przyjechał do uczniów z nauką rekolekcyjną ze Lwowa. Uczniowie z dużym zainteresowaniem jej wysłuchali , wspólnie pod kierunkiem katechety p. Mateusza Hojana śpiewali pieśni i piosenki religijne, a uczniowie klasy VII zaprezentowali się swoim młodszym kolegom w specjalnie przygotowanej na tę okazję pantomimie. W ramach dni rekolekcyjnych została również zorganizowana dla uczniów i mieszkańców Droga Krzyżowa z Porażyna do Jastrzębnik, wszystkie dzieci wzięły udział  w odpustowej mszy św. w parafialnym kościele św. Józefa w Opalenicy, a do końca tygodnia można w szkole podziwiać wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczniów – tematycznie związanych z przezywanymi rekolekcjami. Dyrektor szkoły bardzo dziękuje ks. Proboszczowi Zbigniewowi Kuźnickiemu, księdzu Rekolekcjoniście, OSP w Porażynie, panu Mateuszowi Hojanowi oraz wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w organizację tych wyjątkowych dni.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity