Rajd Jesienny

W niedzielę, 1 października 2017 r. odbył się Rajd Nordic Walking organizowany przez Szkołę Podstawową w Porażynie. Na starcie swoją gotowość do pokonania ośmiokilometrowej trasy zgłosiło kilkadziesiąt osób. Jesiennemu marszowi leśnymi duktami sprzyjała piękna pogoda, która niewątpliwie sprawiła, że spacer z kijkami w dłoniach jeszcze bardziej zachęcał do podziwiania pięknej przyrody i … grzybobrania. O bezpieczeństwo rajdowiczów zadbali strażacy OSP w Porażynie. Na mecie czekał na wszystkich pyszny poczęstunek, ognisko, pamiątkowe gadżety oraz nagrody, które rozlosowano wśród uczestników. Wspólnej biesiadzie towarzyszyła bardzo miła atmosfera; każdy chciał się podzielić swoimi wrażeniami i radością ze wspólnego spaceru.