Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

[14-06-2012] Konkurs "Brzydkie kaczątko"

Brzydkie kaczątko

Swój pierwszy prawdziwy występ teatralny „zaliczyli” przedszkolacy. W czwartek, 14 czerwca sala przedszkolna zamieniła się w teatr,  do którego przybyła liczna widownia składająca się głównie z rodziców naszych najmłodszych dzieci.

Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali rozpoczęcia spektaklu pt. „ Brzydkie kaczątko” w wykonaniu naszych milusińskich. Dużą ciekawość budziła już  widoczna scenografia. Największych emocji dostarczyło jednak wszystkim obecnym pojawienie się małych aktorów na scenie. W podziw wprawiła publiczność ich profesjonalna gra aktorska połączona z tańcem przy muzyce oraz śpiew piosenek, będących częścią spektaklu. Całości dopełniły wspaniałe kostiumy, o które zadbali,  jak zwykle - niezawodni rodzice. Sceny , jak z prawdziwego wiejskiego podwórka  - z wszelakim domowym ptactwem, z pewnością na długo zapadną w pamięć nie tylko dzieciom występującym w przedstawieniu, ale wszystkim, którzy je obejrzeli. Z powodu niesprzyjającej pogody zaplanowany piknik w sadzie – zamieniony został na wspólne oglądanie zdjęć z wydarzeń u przedszkolaków w mijającym roku szkolnym – tak więc śmiechu  i wspominek było niemało.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity