Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

„Otwieramy drzwi do kultury” [ 2008 ]

Projekt dotyczący realizacji zadań z zakresu edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży pt. „Otwieramy drzwi do kultury” – w drodze konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego; czas realizacji: 15 marca 2008 r. – 31 grudnia 2008 r.

W ramach Projektu wszyscy uczniowie naszej szkoły korzystali z wyjazdów do teatru, muzeów i kina w Poznaniu ( dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Szałaputki” w Teatrze Animacji, spektakl pt. „Pchła Szachrajka” w Teatrze Muzycznym, zwiedziły Muzeum Historii Miasta Poznania i uczestniczyły w lekcji muzealnej oraz Muzeum Instrumentów Muzycznych, ponadto obejrzały film pt. „ Wyprawa na Księżyc” w kinie w nowym Tomyślu). Działania te przyczyniły się do bliższego kontaktu dzieci z miejscami kultury, rozwijały zainteresowania i budziły talenty uczniów, wskazały nowe możliwości spędzania wolnego czasu, dały szanse na poznanie nowych, ciekawych ludzi.


Projekt dotyczący realizacji zadań z zakresu edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży pt. „Otwieramy drzwi do kultury” – w drodze konkursu ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego; czas realizacji: 15 marca 2008 r. – 31 grudnia 2008 r.

W ramach Projektu wszyscy uczniowie naszej szkoły korzystali z wyjazdów do teatru, muzeów i kina w Poznaniu ( dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Szałaputki” w Teatrze Animacji, spektakl pt. „Pchła Szachrajka” w Teatrze Muzycznym, zwiedziły Muzeum Historii Miasta Poznania i uczestniczyły w lekcji muzealnej oraz Muzeum Instrumentów Muzycznych, ponadto obejrzały film pt. „ Wyprawa na Księżyc” w kinie w nowym Tomyślu). Działania te przyczyniły się do bliższego kontaktu dzieci z miejscami kultury, rozwijały zainteresowania i budziły talenty uczniów, wskazały nowe możliwości spędzania wolnego czasu, dały szanse na poznanie nowych, ciekawych ludzi.

   Fotografie i filmy

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Ochrona Danych Osobowych

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity