Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Drzewko pisankowe

Na boisku Szkoły Podstawowej w Porażynie pojawiło się dzisiaj „drzewko pisankowe”, którego autorami są wszystkie dzieci. Każde z nich własnoręcznie ozdobiło pisankę i zawiesiło ją na szkolnym drzewku, które przez cały okres Świąt Wielkanocnych będzie wyjątkową ozdobą szkoły i miejscowości.


Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies celem dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję stosowanie ciasteczek na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk