Wielobój sprawnościowy dla uczniów I-III [grudzień 2011]

1 grudnia 2011 r. w hali OSiR w Opalenicy odbył się doroczny Wielobój Wielosprawnościowy dla uczniów klas I-III. Nasza drużyna w tych prestiżowych zawodach na szczeblu gminnym wzięła udział w następującym składzie:  Klaudia Buda, Daria Paluszkiewicz, Agnieszka Hofman, Aniela Hoffman, Anna Słocińska, Katarzyna Buda, Kamil Prałat, Dawid Prokop, Jędrzej Czerwiński, Radosław Szober, Łukasz Szober, Hubert Młynarczyk.

Wielobój

Trzeba przyznać, że rywalizacja podczas wykonywania kolejnych konkurencji była bardzo zacięta. Ćwiczenia były trudne, wymagały dużej sprawności, koncentracji uwagi i opanowania. Jednak uczniowie ze szkoły w Porażynie – pod profesjonalnym kierownictwem Pani Renaty Kasperek i przy ogromnym wsparciu duchowym i taktycznym Pani Anny Sapor – z powodzeniem zaliczyli wszystkie zadania! W efekcie zajęli  II MIEJSCE i otrzymali Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Opalenicy!!! Nasza wspaniała drużyna wróciła do szkoły ponadto z pięknymi  medalami oraz okazałym dyplomem. Sprawiła nam tym wiele emocji i radości. Bardzo im za to dziękujemy. Już teraz młodzi zawodnicy zagrzewają się do walki w przyszłym roku – może podobnie jak w ubiegłym roku: zajmą I miejsce w gminie i powalczą o trofeum w Wieloboju na szczeblu powiatowym; bardzo im tego życzymy.