Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

IV Gminny Konkurs Matematyczny - „Liczby rządzą światem”

17 marca 2016 r. w Szkoła Podstawowa w Porażynie była organizatorem IV Gminnego Konkursu Matematycznego pt. „Liczby rządzą światem”. Konkurs był adresowany do uczniów klas piątych szkół podstawowych z gminy Opalenica. Do matematycznych zmagań przystąpiło jedenaścioro dzieci ze szkół w Dakowach Mokrych, w Rudnikach , w Opalenicy i w Porażynie. W ciągu godziny uczestnicy rozwiązywali specjalnie przygotowane zadania matematyczne. Każdy chciał być najlepszy, tak więc atmosfera matematycznego pojedynku była gorąca.

Prace uczniów sprawdzała Komisja , w skład której weszli oczywiście nauczyciele matematycy. Wszyscy uczestnicy Konkursu reprezentowali zbliżony poziom umiejętności, a o zajęciu poszczególnych miejsc decydowała bardzo niewielka różnica otrzymanych punktów. Laureatami IV Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas V zostali: I miejsce – Kacper Czepczyński ( SP w Opalenicy),  II miejsce – Jakub Szukała i Tobiasz Młynarczyk ( SP w Opalenicy), III miejsce – Julia Kaszaraba (SP w Porażynie). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Bardzo dziękujemy nauczycielom za przygotowanie dzieci do konkursu i wzięcie w nim udziału, a młodym fascynatom matematyki gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies celem dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję stosowanie ciasteczek na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk