Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Jubileuszowy wyjazd flażolecistów ze Szkoły Podstawowej w Porażynie

W sobotę, 9 stycznia 2016 r. uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Porażynie udali się czterdziestoosobową grupą do Poznańskiej Katedry żeby kolejny już raz wziąć udział we flażoletowym spotkaniu kolędowym. Orszak „Śladami Trzech Króli” XX raz kolędował Panu Jezusowi, grając na flażoletach. Spotkaniu przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Balcerek, który na wstępie podziękował ponad półtoratysięcznej grupie małych muzyków za przybycie i wyjątkowy koncert, a następnie zaprosił do wspólnej modlitwy. Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów specjalnie na tę okazję wydany śpiewnik, z którego wspólnie zagrano 10 kolęd. Wyjazd przyniósł dzieciom wiele radości i satysfakcji z faktu, że nasz szkolny zespół był częścią tak wielkiej orkiestry. 

[ GALERIA ]
 

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity