Andrzejkowy Rajd Nordic Walking [listopad 2011]

W piątek, 18 listopada odbył się III Rajd Nordic Walking organizowany przez Szkołę Podstawową w Porażynie. Tym razem został on przygotowany w magicznej – andrzejkowej atmosferze. Jego uczestnicy, a było ich blisko stu, wyruszyli tuż po zmierzchu w czterokilometrową trasę prowadzącą leśnymi duktami wokół pałacu w Porażynie. Wielbiciele marszu nordyckiego zachęceni przez organizatorów, włożyli ciekawe, zabawne stroje. Rajd obfitował w wiele przygód i niespodzianek, a wyjątkowy klimat sprawił, że pozostawił u jego uczestników wiele miłych wrażeń. Dla rajdowiczów rozlosowano kilka nagród, wśród których znalazły się min. kije do NW i miotła Baby Jagi. Odpoczynek przy ognisku uatrakcyjnił energiczny taniec ZUMBA w wykonaniu uczestników marszu. Organizatorzy już teraz zapraszają do Porażyna wszystkich chętnych do udziału w następnym – Zimowym Rajdzie Nordic Walking.

Rajd Andrzejkowy