Kolędowanie na opalenickim rynku

Już czwarty raz nasza szkoła była organizatorem wspólnego śpiewania kolęd przy choince na opalenickim rynku. Z zaproszenia naszych dzieci, rodziców i nauczycieli w tym roku skorzystało ponad dwieście osób – bardzo się cieszymy, że dla wielu mieszkańców kolędowanie przy choince w pierwszą niedzielę po świętach Bożego Narodzenia stało się tradycją. Wspólnie zaśpiewaliśmy dwanaście kolęd. Bardzo dziękujemy za obecność panu burmistrzowi Tomaszowi Szulcowi, panu zastępcy burmistrza Pawłowi  Jakubowskiemu, panu sekretarzowi Feliksowi Straburzyńskiemu, księdzu proboszczowi Zbigniewowi  Kuźnickiemu. Nasze przedsięwzięcie udało się zorganizować dzięki pomocy strażaków z OSP w Porażynie, pracowników Urzędu Miejskiego w Opalenicy i życzliwości dyrektora Szkoły Podstawowej w Opalenicy – bardzo im za to dziękujemy.

[ GALERIA ]

Polityka ochrony prywatności