Góra grosza

W tym roku również Samorząd Uczniowski naszej szkoły podjął się zorganizowania wśród uczniów i rodziców ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Zbieraliśmy monety groszowe – rywalizując , której klasie uda się zebrać ich najwięcej. Niemało pracy kosztowało także policzenie zgromadzonych pieniędzy.  Cała kwota: 258, 65 zł została przekazana na pomoc w organizowaniu rodzinnych domów dziecka w Polsce. Bardzo się cieszymy, że również my mogliśmy pomóc w realizacji tak potrzebnego przedsięwzięcia.

[ GALERIA ]