Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Dzień Edukacji Narodowej 14 X 2015Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Porażynie był obchodzony pod znakiem uroczystości Pasowania Pierwszoklasistów na uczniów. Z tej okazji dzieci ze swoją wychowawczynią panią Joanną Mrówką przygotowały wspaniały występ, w którym nie zabrakło wesołych wierszyków, piosenek i tańców opowiadających o szkolnych przygodach najmłodszych uczniów. Wyjątkowy program artystyczny podziwiali zaproszeni goście: rodzice i nauczyciele oraz starsi uczniowie.

Następnie dziewiętnastu uczniów klasy pierwszej złożyło uroczyste ślubowanie , a pani dyrektor Longina Jakubowska dokonała pasowania każdego z nich. Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz  gratulacje od swoich starszych kolegów, nauczycieli i rodziców.  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli serdeczne życzenia i wręczyli kwiaty.

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity