Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

OTWARCIE SZLAKÓW NORDIC WALKING W GM. OPALENICA

XI RAJD NORDIC WALKING - PAŁAC W PORAŻYNIE, GMINA OPALENICA

Zaproszenie


Dnia 17 maja 2015 roku
Szkoła Podstawowa w Porażynie organizuje kolejny już - 11 rajd Nordic Walking. Rajdy Nordic Walking to pierwsza taka inicjatywa promująca ruch profilaktyczno-zdrowotny i sportowy w gminie Opalenica oraz sąsiadujących powiatach.

Podczas majowej edycji rajdu nastąpi uroczyste otwarcie SZLAKÓW NORDIC WALKING na terenie gminy Opalenica. Projekt powstał przy udziale środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Na terenie Nadleśnictwa Grodzisk zostały zaprojektowane i oznakowane trasy Nordic Walking. Tworzą one system 4 przecinających się w różnych miejscach pętli. Ich początek i koniec zlokalizowany został przy Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Nadleśnictwa Grodzisk w Porażynie, znajdującym się w pięknym, zabytkowym, 27-hektarowym parku.

Łącznie zaprojektowano i wyznaczono 38 km tras: pętla zielona (10,9km), pętla żółta (5,0km), pętla lawendowa (9,1 km), pętla brązowa (13,6km).

Wydarzenie uzyskało patronat Polskiej Federacji Nordic Walking.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych okolic i wspólnego marszu na 9-kilometrowej trasie. W programie znajdzie się również wspólne ognisko, słodki poczęstunek a także niespodzianka dla każdego uczestnika rajdu.

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.NORDICWALKING-UNITY.PL LUB POD NR 600 552 744

Poznaj szlaki:

Szlaki Nordic Walking

Mapa dojazdu 

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity