Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Rekrutacja 2015 / 2016


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Porażynie ogłasza nabór do oddziału przedszkolnego dzieci w wieku od 3 do 5 lat oraz do klasy I szkoły podstawowej. Rodziców chętnych do zapisania dzieci prosimy o składanie wniosków na specjalnych drukach (dostępne na stronie internetowej szkoły lub w sekretariacie szkoły) od dnia 2 marca do 20 marca 2015r.

Więcej w dziale DO POBRANIA
 

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies celem dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję stosowanie ciasteczek na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk