Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Konkurs "Różaniec"
Październik w kościele jest Miesiącem Różańca Świętego. Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do wspólnej modlitwy spotykając się w godzinach popołudniowych w kaplicy w Jastrzębnikach, w szkole w Porażynie i w sali wiejskiej w Łęczycach. Z tej też okazji ogłoszony został wśród uczniów konkurs na najpiękniejszy różaniec. Wielość i różnorodność materiałów, z których wykonane zostały prace zachwycały wszystkich zwiedzających powstałą wystawę.
 

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies celem dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję stosowanie ciasteczek na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk