Spektakl

Specjalnie z okazji obchodów Gminnych Dni Kultury Chrześcijańskiej uczniowie z klas IV-VI naszej szkoły pod kierownictwem p. Diany Koniecznej i z pomocą p. Mateusza Hojana przygotowali spektakl pt. „ Jezus Chrystus Królem Wszechświata”. Uczniowie wraz z opiekunami bardzo poważnie podeszli do prób i z należytą starannością odegrali swoje role wyrażając jednocześnie głębokie przesłanie zawarte w przedstawieniu.

O niewątpliwym sukcesie występu w kościele pw. Św. Józefa w Opalenicy w dniu 17 listopada 2014r. świadczy chociażby fakt, że został on powtórzony już w następną niedzielę podczas Mszy św. O godz. 1130. Serdeczne podziękowania i gratulacje należą się wszystkim występującym dzieciom, ich rodzicom, a przede wszystkim p. Dianie Koniecznej i p. Mateuszowi Hojanowi.