Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Konkurs szopek
Tuz przed świętami został rozstrzygnięty nasz szkolny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Już od listopada chętne dzieci wraz z rodzicami w wolnych chwilach pracowali nad wykonaniem swoich dzieł. Od 16 grudnia mogliśmy w szkole podziwiać piękną wystawę wyjątkowych prac. Szopki różniły się między sobą wielkością, techniką wykonania, pomysłowością, lecz wspólną ich cechą było to, że wszystkie zostały z wielką starannością i jeszcze większym sercem.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w konkursie, a p. Mateuszowi Hojanowi za jego zorganizowanie. Laureatami konkursu zostali: Magda i Piotrek Stelmaszyk, Kacper Knych, Joasia Stasińska. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.W okresie świątecznym wystawa szopek została przeniesiona do kościoła pw. Św. Józefa w Opalenicy, gdzie mogli ją podziwiać wszyscy parafianie.
 

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies celem dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuję stosowanie ciasteczek na tej stronie.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk