Jasełka

Każdego roku przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci z naszej szkoły przygotowują Jasełka. Tym razem przyjęli na siebie to ważne zadanie uczniowie z klasy II i III wraz ze swoją wychowawczynią p. Anną Sapor – i wykonali je na „6” z plusem. Wspaniała gra aktorska, przepiękne kostiumy, specjalnie dobrana muzyka, śpiew kolęd i odpowiednia scenografia – sprawiły, że mogliśmy obejrzeć niepowtarzalne widowisko.

Premiera Jasełek odbyła się 16 grudnia 2014 r. , skierowana była do rodziców naszych uczniów i wraz z życzeniami świątecznymi była dla nich wyjątkowym prezentem. Ponadto dzieci występowały w kościele pw. Św. Józefa w Opalenicy podczas Mszy św. w święto Trzech Króli, również zdobywając uznanie parafian. Bardzo dziękujemy p. A. Sapor, p. M. Hojanowi oraz rodzicom za pomoc w realizacji przedstawienia, a dzieciom klasy II i III gratulujemy talentów aktorskich i wielkiego zaangażowania.