Autorskie projekty    Nasze multimedia    Prace uczniów    Materiały do pobrania    Napisali o nas

Kolędowanie na rynku
W niedzielę, 28 grudnia 2014 r. przy choince na Opalenickim Rynku, dzieci i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Porażynie wraz z  mieszkańcami uczestniczyli we wspólnym śpiewaniu kolęd. Z każdym rokiem grono kolędników jest coraz liczniejsze. Wspólnie z dziećmi najpiękniejsze polskie kolędy zaśpiewali także zastępca burmistrza Opalenicy Paweł Jakubowski, sekretarz Feliks Straburzyński i proboszcz parafii św. Józefa ks. Kanonik Zbigniew Kuźnicki.

Wspólne kolędowanie było również okazją do wzajemnego złożenia sobie życzeń świąteczno-noworocznych. Mroźna aura, gra świateł na choince, znajome dźwięki i wreszcie wspólny śpiew - sprawiły, że były to dla wszystkich wyjątkowe, magiczne chwile. Celebrowanie ich stało się już naszą lokalną tradycją. Gorące podziękowania należą się nauczycielom, dzieciom i ich rodzicom oraz tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego spotkania. W szczególności dziękujemy strażakom z OSP w Porażynie za pomoc techniczną i czuwanie nad bezpieczeństwem kolędników.
 

Ochrona Danych Osobowych

   Fotografie i filmy

   Przeglądy teatralne

  Zespół flażolecistów

  Nordic Walking Unity