Spotkanie z policjantem w przedszkolu

Spotkanie z policjantem

Bezpieczeństwo naszych uczniów i wychowanków stawiamy zawsze na pierwszym miejscu – dlatego też systematycznie w ciągu całego roku szkolnego odbywają się zaplanowane działania profilaktyczne dotyczące np. bezpieczeństwa dzieci na drodze, podczas korzystania ze środków transportu oraz w kontaktach z osobami obcymi.

Właśnie te tematy były szeroko omówione podczas ostatniego spotkania przedszkolaków z policjantem. Gość odpowiedział na wiele pytań, które nasuwały się dzieciom podczas rozmowy i wymiany spostrzeżeń. Na zakończenie wszystkie maluchy otrzymały odblaskowe zawieszki, które z pewnością się przydadzą, gdyż dni o tej porze roku stają się coraz krótsze.