Piknik szkolny

Tegoroczny Szkolny Piknik Rodzinny odbył się 6 czerwca 2014 r. Sprzyjająca, słoneczna i ciepła pogoda towarzyszyła zabawom i biesiadowaniu na świeżym powietrzu w przyszkolnym sadzie. Rekordowa liczba uczestników świadczy o dużej popularności tej formy spędzania wolnego czasu wśród naszych uczniów i ich rodzin.

Wszystkie przygotowane na tę okazję atrakcje cieszyły najmłodszych i ich rodziców. Wszyscy mieli możliwość skorzystania z profesjonalnych pokazów chemicznych, z suchym lodem i ogromnymi bańkami mydlanymi.... -  w wykonaniu specjalistów Projektu „Mały Inżynier” z Poznania. Ponadto nie zabrakło zabaw tanecznych, konkursów zręcznościowych i sprawnościowych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Wszystkie dzieci miały również okazję zaprezentować się w różnorakich formach występów – oklaskiwaliśmy więc: piosenki, scenki rodzajowe, przedstawienia, tańce itp. w ich wykonaniu. O posiłki dla uczestników pikniku, słodycze, napoje i inne kulinarne niespodzianki zadbali tradycyjnie Rodzice. Gdy nadszedł zmrok, rodzice udali się do domów, a dzieci pod opieką nauczycieli zostały na nocleg w swojej szkole – starsi spali w rozbitych namiotach, a młodsi w klasach szkolnych. Wspaniałych wrażeń i miłych wspomnień z tego wydarzenia mamy bardzo dużo i już nie możemy się doczekać kolejnych takich imprez! Może już jesienią?