Pantomima

W środę, 30 kwietnia 2014 r. o godz. 900 oraz o godz. 1700 w szkole w Porażynie odbyła się premiera pantomimy ewangelizacyjnej pt. „ Bóg jest miłością”. Przedstawienie zostało przygotowane przez uczniów klasy VI naszej szkoły pod kierunkiem nauczyciela religii p. Mateusza Hojana. Sztuka zrobiła ogromne wrażenie na jej odbiorcach – przejęła głęboką treścią. Publiczność  zachwyciło duże zaangażowanie występujących uczniów. Na uwagę zasługuje  piękna gra aktorska, a zważywszy na szczególnie trudną formę, jaką jest pantomima – wszystkim należą się słowa wielkiego uznania. Należy podkreślić także doniosłą rolę scenografii, oprawy muzycznej oraz gry świateł, o które zadbał p. Mateusz Hojan. Gratulujemy sukcesu i czekamy na kolejne podobne doznania artystyczne.