Gminny Konkurs z języka niemieckiego w Szkole Podstawowej w Porażynie

Aktualizacja: dziękujemy wszystkim Uczestnikom za udział w konkursie - wyniki już wkrótce!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Drodzy Nauczyciele oraz Uczniowie,

przypominamy, że konkurs z języka niemieckiego odbędzie się 27-03-2014 (czwartek) w godzinach 10:00 - 11:15. W tym przedziale czasowym prosimy uczniów o uruchomienie naszej platformy edukacyjnej, dostępnej na stronie głównej http://www.szkola-porazyn.pl i rozwiązanie testu (czas 60 minut). Po godzinie 11:15 nie będzie już możliwości logowania się oraz rozwiązywania zadań.

Zachęcamy do rozwiązania testu próbnego oraz zweryfikowanie wymagań technicznych stanowisk komputerowych w Państwa pracowniach komputerowych. Dane uwierzytelniające - login oraz hasło, odpowiednio dla poszczególnych klas zostały przekazane do Państwa szkół za pośrednictwem poczty elektronicznej w dniu 19 marca 2014r.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY WSZYSTKIM SUKCESU !!

Protokół konkursowy              [ do pobrania ]
Zadania komisji konkursowej  [ do pobrania ]