Wielobój

30 listopada 2012 r. dwunastoosobowa drużyna składająca się z naszych uczniów  reprezentowała Szkołę Podstawową w Porażynie w XIV Mistrzostwach Gminy w Wieloboju Sprawnościowym klas I-III.

O dobrą kondycję i umiejętności naszych zawodników byliśmy spokojni, gdyż zawody poprzedzały regularne treningi pod okiem fachowców: pani tren er Renaty Kasperek i konsultanta psychologicznego pani Anny Sapor. Dzięki temu nasze dzieci bez kompleksów rywalizowały w ośmiu różnych konkurencjach z reprezentacjami innych szkół z gminy Opalenica i zajęły wysokie II miejsce!!! Równie wspaniale spisała się nasza szkolna publiczność, której doping uskrzydlał drużynę. Wszystkim naszym uczniom serdecznie gratulujemy już teraz i trzymamy kciuki za ich kolejne występy.