[20-05-2012] Festyn parafialny

Festyn parafialny
Uczniowie naszej szkoły, jak corocznie wzięli udział w Festynie Parafialnym przy Kościele św. Józefa w Opalenicy,który odbył się  w niedzielę , 20 maja 2012 r. i przyciągnął wielu uczestników, zwolenników dobrej zabawy na świeżym powietrzu.

Nasze dzieci wystąpiły w silnym , ponad trzydziestoosobowym składzie pod kierownictwem p. Renaty Kasperek z bardzo atrakcyjnym i zróżnicowanym repertuarem muzyczno-wokalnym. Najmłodsza grupa dzieci : uczniowie z „ zerówki” i z klasy I wytańczyli, zagrali i zaśpiewali piosenki o tematyce wiosennej, a ich starsze koleżanki i koledzy pięknie zaprezentowali się w mini-koncercie flażoletowym przeplatanym wspólnym śpiewem . Nie zabrakło również popisów na szych odważnych solistów: Artura i Rafała. Wszyscy artyści ze Szkoły Podstawowej w Porażynie zebrali gromkie brawa za swój występ, z czego najbardziej ucieszyli się oni sami, ale sprawiło to także wiele radości ich rodzicom, którzy licznie przybyli ze swoimi pociechami na festyn.