[2/4-04-2012] Kościół naszym domem - relacja z rekolekcji

Rekolekcje 2012

2, 3 i 4 kwietnia 2012 r. były szczególnymi dniami w życiu naszej szkolnej społeczności. Zaplanowane na ten czas Rekolekcje przyczyniły się do przygotowania głębokiego przeżywania nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

W pamięci dzieci na długo pozostanie spotkanie z Siostrą Albertynką, wspólny śpiew piosenek religijnych, wykonywanie makiet kościoła, ilustracji przedstawiających kolejne stacje drogi krzyżowej; wreszcie sam udział w drodze krzyżowej, przeżywanej wspólnie z rodzicami, nauczycielami oraz mieszkańcami Porażyna, Jastrzębnik, Łęczyc i Opalenicy oraz wyjazd do klasztoru w Lubiniu.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, którzy zaangażowali się w realizację naszego programu rekolekcyjnego, a w szczególności: ks. Proboszczowi Zbigniewowi Kuźnickiemu, Radzie Rodziców, policjantom  z Opalenicy i strażakom z Porażyna, a przede wszystkim p. Mateuszowi Hojanowi, który był odpowiedzialny za organizację tegorocznych rekolekcji.

Rekolekcje 2012 Rekolekcje 2012
Rekolekcje 2012