[04-04-2012] Zajączek u przedszkolaków

Zajączek u przedszkolaków

W środę, z samego rana przedszkolaki wraz z rodzicami zjawiły się w swojej sali na spotkanie ze świątecznym zajączkiem. Oczekiwany gość przysłał za pośrednictwem Pani wychowawczyni list, w którym poprosił dzieci o wykonanie kilku zadań.

Przedszkolaki musiały wykazać się licznymi umiejętnościami, np. śpiewaniem wielkanocnych i wiosennych piosenek, rozwiązywaniem zagadek, wykonywaniem ćwiczeń sprawnościowych i gimnastycznych. Dzieci popisywały się przed swoimi rodzicami, którzy mieli decydujący głos w „ zaliczeniu” zadania. Wreszcie zajączek dał się przekonać, że przedszkolacy zasłużyli na prezenty. Przysłał więc do naszej szkoły swoich dwóch kuzynów, którzy przynieśli wszystkim dzieciom upominki. Dużo radości sprawiło dzieciom poszukiwanie ukrytych koszyczków. Pomimo deszczowej i chłodnej pogody, wszyscy w doskonałych humorach wrócili do domu.

Zajączek u przedszkolaków Zajączek u przedszkolaków