K O M U N I K A T - 31.08.2020r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie !

Informuję, że obecnie 6 pracowników naszej szkoły przebywa na kwarantannie ze względu na kontakt z osobą zarażoną. W dniu dzisiejszym wszyscy zostali poddani badaniom na obecność koronawirusa i do dnia jutrzejszego oczekują na wynik.

W związku z powyższym, niemożliwe jest rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego w Szkole Podstawowej w Porażynie we wtorek, 1 września 2020 r.

Informację o dacie rozpoczęcia zajęć w Szkole Podstawowej w Porażynie podam niezwłocznie po otrzymaniu wyników badań pracowników – za pomocą dziennika elektronicznego Librus, strony internetowej szkoły oraz Urzędu Miejskiego w Opalenicy.

Longina Jakubowska – dyrektor szkoły