Jesienny Rajd Nordic Walking Porażyn 22.09.2018 z drona

Szkoła Podstawowa w Porażynie w sobotę, 22 września 2018 r. zorganizowała kolejny Rajd dla pasjonatów Nordic Walking i miłośników spacerów w przepięknym leśnym terenie i może zaliczyć go do udanych. Pomimo kapryśnej pogody, na starcie Rajdu pojawiło się ok. 70 uczestników. Tym razem wyznaczona blisko ośmiokilometrowa trasa przebiegała urokliwymi duktami i zagajnikami porażyńskich lasów, a nadchodząca jesień zachwycała kolorami. Na mecie można było wymienić się spostrzeżeniami i wrażeniami z pokonanej trasy, korzystając z przygotowanego poczęstunku, którymi były pieczone ziemniaki z „gzikiem” oraz placek ze śliwkami. Organizatorzy oferowali również gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych, a strażacy z OSP Porażyn przedstawili krótki pokaz sprawności w wykonaniu drużyny młodzieżowej.

Bardzo dziękujemy uczestnikom za przybycie i udział w Rajdzie oraz wszystkim, którzy pomogli nam w jego organizacji.