Półkolonie dla uczniów Szkoły Podstawowej w Porażynie

Miniony wakacyjny tydzień minął dzieciom z naszej szkoły pod znakiem radosnej, wspólnej zabawy podczas półkolonii językowych. Dzięki inicjatywie nauczyciela języka angielskiego panu Hubertowi Maciejewiczowi oraz ogromnemu zaangażowaniu młodzieży z Polski i Stanów Zjednoczonych działających przy Kościele Ewangelickich Chrześcijan w Nowym Tomyślu uczniowie mieli okazję do nauki języka angielskiego poprzez zabawę i nawiązywanie kontaktów. Czas upływał im na radosnych zajęciach muzycznych, plastycznych, tanecznych, sportowych itp., które odbywały się na terenie szkoły i kompleksu rekreacyjnego w Porażynie. Wszystkim bardzo spodobała się taka forma spędzania wolnego czasu podczas wakacji i mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować więcej tego typu zajęć dla naszych uczniów.

[ odtwórz film ]