Szkolny piknik rodzinny

W corocznej imprezie szkolnej wzięli  udział uczniowie, ich rodzice i nauczyciele. Wszyscy dobrze się bawili korzystając z wielu atrakcji: zabaw, konkursów, zawodów, przejażdżki bryczką , rikszą… Niespodzianką był występ iluzjonisty, który cieszył się zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rada Rodziców zadbała o słodycze i kolację dla wszystkich uczestników imprezy. Bardzo chętnie na scenie wystąpiły wszystkie dzieci, a także zaproszone gwiazdy piosenki takie jak: „Tina”, „Zenek Martyniuk”, czy zespół „ Bony M”. Wesoła zabawa zakończyła się wspólnymi tańcami w godzinach wieczornych.