Wyjazd dzieci do Storkow

Uczniowie z czwartej i trzeciej klasy naszej Szkoły oraz członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Porażyna wybrali się na wycieczkę do zaprzyjaźnionego z naszą gminą miasteczka Storkow w Niemczech. Uczestnicy wyjazdu odbyli spacer ulicami miasta, obejrzeli śluzę, zwiedzili zamek i muzeum oraz  przystań. Najmilszy dla dzieci okazał się pobyt w parku rozrywki Irrlandia. Wycieczka zapewniła zarówno dzieciom jak i dorosłym dużo przyjemności, atrakcji i wiele ciekawych wspomnień.

Bardzo dziękujemy pani Elżbiecie Kołodziej za pomoc w realizacji wyjazdu.