Zajęcia w lesie

Niezwykłe zajęcia przyrody

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Porażynie po raz kolejny wzięli udział w cyklicznych zajęciach organizowanych przez Nadleśnictwo Grodzisk. Zajęcia prowadził pan mgr inż. Tomasz Kałek.

Pierwsze zajęcia dotyczyły roślin okrytonasiennych i nagonasiennych. Na kolejnym spotkaniu uczyliśmy się rozpoznawać tropy zwierzyny. A na ostatnim dowiedzieliśmy się wszystkiego o łowiectwie. Lekcje były bardzo ciekawe i uczniowie z zaangażowaniem i zainteresowaniem obserwowali otaczający nas świat.