Wycieczka do Sierakowa

Dzieci z klasy I, III i przedszkolaki z oddziału „0” we wtorek, 29 maja 2018 r. były na wycieczce w Sierakowie. Podczas wyjazdu uczestniczyły min. w zajęciach edukacyjnych na Zamku Opalińskich, zwiedzały powozownię w Sierakowskim Stadzie Ogierów. Ponadto wszyscy mieli okazję skorzystać z przejażdżki bryczką i podziwiać piękne krajobrazy, a także obejrzeć miasto. Dużo radości dzieciom sprawił pobyt nad jeziorem, który stał się jednocześnie wstępem do przygód wakacyjnych.

Polityka ochrony prywatności

Obowiązek informacyjny