Na skrzydłach motywów

W czwartek, 16 listopada 2017 r. w ramach XXV Dni Kultury Chrześcijańskiej w Zespole Szkół w Opalenicy odbył się Gminny Konkurs Recytatorski „Na skrzydłach motywów”. Uczniowie naszej szkoły wzięli w nim aktywny udział. Podczas eliminacji gminnych, przygotowany przez nauczycielkę języka polskiego Dianę konieczną, Łukasz Szober recytował wiersz Zbigniewa Herberta „Domysły na temat Barabasza”. Komisja jurorska wysoko oceniła pracę i talent naszego ucznia, przyznając zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii szkół podstawowych. Naszemu laureatowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Polityka ochrony prywatności

Obowiązek informacyjny