Projekt "Tradycyjny sad"

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Tradycyjny Sad". Reprezentujemy zespół pod nazwą 7-Krasnoludków składający się z siedmiu uczniów: Aleksandra Brychcy, Grzegorz Prałat, Joanna Stasińska, Marta Szczepańska, Julia Wolna, Nel Kaczmarek, Dawid Adamczak, opiekunem grupy jest pani Karolina Kaczmarek. Celem projektu jest otrzymanie sadzonek Jabłoni do mini sadu- naszego sadu w Jastrzębnikach.

Trzymajcie kciuki i kibicujcie nan na Facebooku oto link:
[ OTWÓRZ ]

Tradycyjny sad

22 grudnia w Świątecznej atmosferze odbył się w naszej szkole apel na którym Krasnoludek aktor- Nel Kaczmarek przedstawiła prezentację oraz zdobytą wiedzę na temat odmian jabłoni oraz ich ekologicznej uprawie. W apelu wzięło udział ok. 70uczniów.

O swoich planach sadowniczych zapoznaliśmy również rodziców podczas zebrania 12 grudnia. Rodzicom bardzo spodobał się projekt w którym uczniowie bardzo się zaangażowali.

Polityka ochrony prywatności

Obowiązek informacyjny