Konkurs recytatorski

W czwartkowe przedpołudnie, 28 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Rudnikach odbył się Gminny Konkurs Recytatorski pod nazwą „ Podróże małe i duże”, w którym wzięli udział uczniowie z naszej szkoły.

[ zdjęcia w galerii ]

Bartek Cieślik z I klasy powiedział wiersz pt. „ Podróżowanie”, Małgosia Jakubowska z II klasy recytowała wiersz pt. „Podróż mysiej rodziny”, a Nel Kaczmarek z klasy III przedstawiła wiersz pt. „Sójka”. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. Nel zajęła w tej rywalizacji III miejsce, a Bartek i Małgosia otrzymali wyróżnienia. Naszym reprezentantom serdecznie GRATULUJEMY!